Oferta

Service desk

Całkowita obsługa i wsparcie Twoich systemów

Bezpieczeństwo

Chronimy Twoje dane i błyskawicznie reagujemy na awarie (często nawet zanim klient o nich się dowiedział). Zlecając nam utrzymanie swoich systemów możesz spać spokojnie.

Kompetencje zespołu ekspertów

Zamiast zatrudniać jednego specjalistę w swojej firmie, zlecasz zadania całemu zespołowi. Żaden urlop czy zwolnienie nie zablokuje Twoich działań.

Jasność działań

Dzięki nowoczesnemu systemowi rejestracji działań, komunikacja między nami a klientem jest przejrzystsza niż woda na Malediwach. Wszystkie zgłoszenia czy działania w jednym miejscu.

Stały koszt

Po audycie i analizie Twoich potrzeb, ustalimy stały miesięczny koszt, obejmujący wszystko czego sobie zamarzysz. Kolejna rzecz, która pozwala Ci spać spokojnie i zająć tym co ważniejsze.

Przepis na sukces!

Audyt i analiza

Każde zlecenie zaczynamy od darmowego audytu Twojej infrastruktury, a potem analizy Twoich potrzeb. Nasze rozwiązania szyjemy na miarę, więc najpierw mierzymy czego Ci potrzeba.

Propozycja rozwiązań

Po analizie stworzymy Tobie tzw. “roadmap” na najbliższy rok. Zaproponujemy co trzeba zrobić by zrealizować Twoje cele. Jak uznasz, że działamy - podpiszemy umowę i bierzemy się do roboty.

Wdrożenie i obsługa

Na początku przeszkolimy Cię z systemu zgłaszania problemów i oczywiście wdrożymy zaproponowane rozwiązania. Cały czas jesteśmy do dyspozycji i obsługujemy Twoją infrastrukturę.

To nie wszystko!

Wsparcie działu handlowego

Nie wiesz jaki sprzęt pomoże Ci osiągnąć Twoje cele? Nie masz czasu na latanie po sklepach? Nasz dział handlowy jest do Twojej dyspozycji!

Bieżące doradztwo i pomoc

Włączyć i wyłączyć nie rozwiązuje problemu? Zadzwoń do nas, pomożemy! Nie przejmuj się żadną technologiczną błahostką

Obsługa i utrzymanie systemów

Wszystkie Twoje systemy pod stałą opieką. Dzięki funkcji monitorowania procesów od razu wiemy, jeśli coś nie działa jak powinno. Problem z głowy!

Service desk w praktyce

Zobacz jak nasze rozwiązania pomagają klientom osiągać szczyty.
technicy it przy komputerach

Koniec wsparcia produktów Microsoft na rok 2020

Koniec wsparcia produktów Microsoft na rok 2020
biurko z tabletem i kalendarzem

Licencjonowanie i wersje Windows Server 2019

Licencjonowanie i wersje Windows Server 2019

Nie przejmuj się już nigdy technologią!

Zapisz się na darmowy audyt infrastruktury IT. Pozwól technologii pracować dla Ciebie.