Oferta

Twój zewnętrzny dział IT. Wszystko w jednym miejscu.

Projekt

Każde zlecenie zaczynamy dokładną analizą Twoich celów, potrzeb i problemów. Projektujemy rozwiązania, nie sprzedajemy pudełek. W ten sposób rozwijasz się szybciej.

Wdrożenie

Nie tylko mówimy Ci co warto zrobić - robimy to za Ciebie. Nie martw się doborem czy zakupem sprzętu. Załatwimy, skonfigurujemy i wdrożymy wszystko czego potrzebujesz.

Satysfakcja

Naszą misją jest pomagać klientom rozwijać się dzięki technologii. Dlatego nie kończymy na wdrożeniu. Obsługujemy Twoje systemy i reagujemy na potrzeby. Jesteśmy pod telefonem :)

Service Desk

Pełne i stuprocentowe wsparcie informatyczne. Od zepsutej drukarki po konfiguracje bezpieczeństwa - zajmiemy się wszystkim czego potrzebuje Twoja infrastruktura. Ty śpij spokojnie.
Kompleksowa obsługa Twoich systemów
Błyskawiczne wsparcie we wszystkich sytuacjach

Administracja IT

Budowa, konfiguracja i rekonfiguracja Twojej infrastruktury technologicznej. Skorzystaj z doświadczenia zespołu ekspertów poza Twoją firmą, z większym bezpieczeństwem i gwarancją zaufania.
Gwarancja zaufania, umowa o poufności
Indywidualne podejście i odpowiedź na potrzeby

Microsoft 365

Zwiększ wydajność swoich procesów i drastycznie popraw komunikację w Twoich zespołach. Stworzymy rozwiązania dopasowane bezpośrednio do Ciebie.
Rozwiązania szyte na miarę, dla Ciebie
Konsultacje i pomoc w korzystaniu z systemu

Sprzęt i programy

Nie zawracaj sobie głowy szukaniem odpowiedniego sprzętu czy oprogramowania dla Twojego biznesu. Dokładnie przeanalizujemy Twoje potrzeby i zamówimy najlepszy sprzęt dla Ciebie.
Oszczędność czasu na szukaniu i zakupie
Zespół specjalistów, który doskonale zna asortyment

Nie wiesz dokładnie czego potrzebujesz?

Doradzimy Ci jak wykorzystać technologię na Twoją korzyść.