Miło Cię poznać!

Chcesz ułatwić sobie życie, zwiększyć efektywność zespołu i mieć święty spokój dzięki technologii?
Napisz do nas

Daj znać czego potrzebujesz!

  Masz pytanie? Potrzebę? Zlecenie? Nie krępuj się i pisz śmiało. Odpowiadamy najszybciej jak możemy. Skorzystaj z formularza obok, lub napisz mail na:

  Cudów dokonuje się w zespole!

  Poznaj zaangażowaną, profesjonalną i przyjazną ekipę SoftGroup!
  Właściciel
  Wojciech Mioduszewski
  W IT od zawsze, odkąd pamiętam zawsze coś dłubałem w komputerach, zabawa zaczęła się od ZX Spectrum i "Bajtka". Następnie pasja przerodziła się w firmę. SoftGroup powstał w 1997 roku i nieprzerwanie trwa do dzisiaj. Specjalizuję się w budowie bezpiecznych środowisk, zarządzaniu nimi i wsparciu użytkowników. Chętnie podejmuję się wyzwań związanych z optymalizacją biznesu przy wykorzystaniu technologii. Zachęcam do kontaktu, z pewnością nasza rozmowa będzie ciekawa.
  IT Service Manager
  Remigiusz Kosmala
  W IT od ponad 20 lat. Przez te wszystkie lata zdobyłem doświadczenie w wielu rozwiązaniach szeroko rozumianego zakresu IT. Od zarządzania rozwiązaniami sieciowymi, administracją systemami, aż po chmurę Microsoftu. Chętnie porozmawiam na temat technicznych rozwiązań dla Ciebie i Twojej firmy.
  Office Manager
  Hanna Cybińska
  Kierownikiem Biura w Soft Group jestem od 2017r. Po tych paru latach wiem już, że Kierownik Biura to terapeuta, organizator imprez, specjalista ds. pracowniczych jak i floty samochodowej oraz pierwsza pomoc w jednej osobie :) Szeroko pojęta organizacja pracy biura jest pełna wyzwań, liczy się bowiem nie tylko sprawne działanie, ale też szybkie reagowanie w najdziwniejszych nagłych sytuacjach, których w branży IT nie brakuje… Na tym stanowisku nie ma nudy i rutyny — codziennie pojawiają się nowe rzeczy do zrobienia i załatwienia, a ja staram się sprostać oczekiwaniom i dobrze wypełniać moje obowiązki.
  Sales Specialist
  Krzysztof Trybuś
  W Soft Group od czasów potopu szwedzkiego, w branży od Bitwy pod Grunwaldem. Pozostaję do dyspozycji w doborze rozwiązań sprzętowych o różnym stopniu zawansowania. Zajmuję się także licencjonowaniem a szczególnie „cenię” częste zmiany wprowadzane przez Microsoft. Zapraszam wszystkich, którzy czują się zagubieni w zapisach Eula.
  Sales Specialist
  Faustyna Łyżwa
  Częścią zespołu SoftGroup jestem od 2022 roku. Zajmuje się rozwiązaniami dla dużych jak i małych firm, od doboru sprzętu po wysokotechnologiczne rozwiązania. Zawsze służę pomocą i dobrym słowem 😊. Specjalizuje się między innymi w doborze komputerów oraz sprzęcie Apple. Prywatnie jestem tancerką i nauczycielem tańca klasycznego dla dzieci i młodzieży.

  Napisz, pomożemy!

  Darmowy audyt

  Zrób pierwszy krok ku Twoim celom i zapisz się na darmowy audyt Twojej infrastruktury IT.
  Zapisz się

  Administracja IT

  Skontaktuj się z nami i nie przejmuj się już przepływem danych w swojej organizacji!
  Napisz do nas

  Konsultacje 365

  Wykorzystaj potęgę technologii i zwiększ wydajność procesów. Umów się na konsultację!
  Zapisz się

  Zakup sprzętu

  Nie zawracaj sobie głowy szukaniem sprzętu. Zamówimy, wdrożymy i skonfigurujemy!
  Zobacz ofertę
  Przyjdź się przywitać!